Kanepi ja Petkovic piirdusid Wimbledoni paarismängus teise ringiga ({{commentsTotal}})

Tennise showmäng: Kaia Kanepi - Anett Kontaveit
Tennise showmäng: Kaia Kanepi - Anett Kontaveit Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kaia Kanepi ja sakslanna Andrea Petkovicid langesid Wimbledoni tenniseturniiri paarismängus konkurentsist, kui kaotati Bethanie Matek-Sandsile ja Lucie Safarovale.

Tasavägises avasetis haarasid Mattek-Sands ja Safarova korduvalt eduseisu, kuid Kanepi ja Petkovic suutsid seisu viigistada. Otsustavat momenti tuli oodata seisuni 4:4, mil tšehhitar ja ameeriklanna suutsid viimaks enda paremuse maksma panna ja võita kaks geimi järjest, teenides nõnda 6:4 setivõidu.

Teist setti alustasid Kanepi ja Petkovic geimivõiduga, kuid jäid peagi hoopis 2:5 kaotusseisu. Eestlanna ja sakslanna suutsid seejärel võita küll kaks geimi järjest, vähendades kaotusseisu ühele punktile, aga lõppsõna jäi taaskord Mattek-Sandsile ja Safarovale, kes murdsid vastaste servi ning võtsid järjekordse 6:4 setivõidu.

Matek-Sands ja Safarova lähevad Wimbledoni paarismängu kolmandas ringis vastamisi tšehhitaride duo Barbora Strycova ja Andrea Sestini Hlavackovaga.