Kanepi ja Petkovic pääsesid Wimbledoni paarismängus teise ringi ({{commentsTotal}})

Kaia Kanepi ja Andrea Petkovic
Kaia Kanepi ja Andrea Petkovic Autor/allikas: Scanpix Sweden

Wimbledoni tenniseturniiri paarismängus osales koos sakslanna Andrea Petkoviciga ka Kaia Kanepi, kes võidutses avaringis sakslanna Carina Witthöfti ja argentiinlanna Maria Irigoyeni üle 6:4, 6:3.

Seitsmendat korda Wimbledoni paarismängus osalev Kanepi ja Petkovic võitsid kohtumise esimese geimi. Seejärel läksid vastased 4:1 juhtima, kuid Kanepi ja Petkovic viigistasid seisu taas 4:4-le. Servigeimidega hätta jäänud vastased rohkem geimivõite ei teeninudki ning avaseti võit kuulus eestlannale ja sakslannale seisuga 6:4.

Viimati 2014. aastal Wimbledonis paarismängus osalenud Kanepi ja tema paariline alustasid ka teist setti hästi, kui läksid 1:0 juhtima. Seejärel vastased viigistasid. Endiselt servil raskustesse jäänud Witthöfti ja Irigoyeni tunnistasid teises setiski lõpuks Kanepi ka Petkovici paremust seisuga 6:3.

Kanepi parimaks tulemuseks on Wimbledonis paarismängus kolmandasse ringi jõudmine, mis juhtus nii 2008. kui ka 2009. aastal.