Zopp alustas Marburgis võiduga ({{commentsTotal}})

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp Autor/allikas: Eesti Tennise Liit

Jürgen Zopp (ATP 107.) osaleb Saksamaal Marburgis Challengeri turniiril, kus omab kõrgeimat asetust.

Avaringis võitis ta 32-aastast hispaanlast Daniel Gimeno-Traverit (ATP 197.) 6:4, 6:1. Tund ja 24 minutit kestnud mängus Zopp kaotusseisu kordagi ei jäänud. Esimeses setis murdis ta vastase pallingu kuuendas geimis ja kuigi Gimeno-Traver murdis kohe tagasi, võitis Zopp hispaanlase pallingu ka künendas geimis. Teises setis läks Zopp 3:0 juhtima ja suurendas edu veelgi ning võitis seti 6:1, kirjutab Tennis.ee.

Teises ringis on Zopp vastamisi sakslase Dustin Browni (ATP 207.) ja argentiinlase Juan Ignacio Londero (ATP 170.) kohtumise võitjaga.