Jürgen Zopp võttis Wimbledoni kvalifikatsiooni avaringis kindla võidu ({{commentsTotal}})

Jürgen Zopp.
Jürgen Zopp. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eesti esireket Jürgen Zopp (ATP 107.) alustas esmaspäeval Wimbledoni muruturniiri kvalifikatsioonimängudega, kui alistas avaringis Suurbritannia tennisisti George Loffhageni (ATP 888.) 7:6 (4), 6:0.

50 minutit kestnud avasett osutus Zoppi jaoks mõnevõrra keeruliseks, kui Loffhagen murdis eestlase servi ning läks 4:2 juhtima. 3:5 kaotusseisus suutis Zopp aga mängu enda kasuks pöörata ning võitis neli geimi järjest, asudes 6:5 juhtima. Sett läks sellegipoolest kiiresse lõppmängu, kus numbritega 7:4 võidutses Zopp.

27 minutit kestnud teine sett oli kõike muud kui tasavägine – Zopp murdis kolmel korral vastase servi ning võitis seti nulliga, 6:0.

Kvalifikatsioonis viienda asetuse saanud Zopp läheb järgmises ringis vastamisi itaallase Alessandro Giannessiga (ATP 201.)