Saalihoki meistriliigas selgus pronksimeeskond ({{commentsTotal}})

Meeste saalihokimeistrivõistluste pronksmedalist TTÜ
Meeste saalihokimeistrivõistluste pronksmedalist TTÜ Autor/allikas: Eesti Saalihoki Liit

Saalihoki Eesti meest meistriliiga pronksikohtumises oli TTÜ Spordiklubi 9:5 (3:1; 1:3; 5:1) parem EMÜ Spordiklubist.

Naiste pronksikohtumises võitis Kaitseliidu Rapla malev EMÜ Spordiklubi tulemusega 3:2 (1:0; 1:1; 1:1).

Esiliiga kolmanda koha mängus võitis Tartu Tornaado tulemusega 6:5 (0:0; 2:1; 4:4) Ääsmäe meeskonna.

Teise liiga finaalis saavutas Sparta team Fatpipe 6:3 (4:3; 2:0) võidu Viljandi Metall meeskonna üle. Kolmanda koha sai Vana hea puur, kes oli 3:0 (1:0; 2:0) parem Pro Sura meeskonnast.

Eesti U-19 meistrivõistlused võitis Sparta team Automaailm, kes finaalis oli tulemusega 5:3 (1:0; 1:1; 3:2) parem Jõgeva SK Tähe/Olivia 99 meeskonnast. Kolmanda koha mängus alistas Jäneda Spordiklubi SK Nooruse 5:4 (3:1; 1:1; 1:2).

Paf saalihokiliigas on jäänud pidada veel kolm kohtumist, mis toimuvad 14. aprillil Kalevi spordihallis.

Kell 13.00 kohtuvad esiliiga finaalis Viimsi Kepp ja Sparta team Automaailm III, kell 15.30 naiste finaalis SK LINK/Saku ja Sparta ning kell 18.30 meeste finaalis Sparta team Automaailm ja SK LINK/Saku.