Saalihoki Eesti meistriks tuli esmakordselt Sparta ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1523729940000 | amCalendar}}

Eesti saalihoki meistriks krooniti esimest korda Sparta Team Automaailm, kes alistas superfinaalis Spordiklubi Link/Saku 5:3.

Sparta läks Oliver Savi ja Sander Savi tabamustest 2:0 juhtima, Saku poolelt vastas avakolmandikul väravaga Carol Viiding.

Teise kolmandiku keskel sai Sparta uuesti kaheväravalise edu, kui Rein Kruusat tegi seisuks 3:1. Saku tuli mängu tagasi ning jõudis viimasel kolmandikul ka viigini. Kahel korral tegi skoori Kristo Lehiste. 3:3 viigiseis jõudis aga püsida vaid kaks ja pool minutit, Kaspar Kallion ja Egert Unga viisid lühikese aja sees uuesti Sparta meeskonna kaheväravalisse eduseisu ning 5:3 võiduga saavutati klubi ajaloo esimene Eesti meistritiitel.

Superfinaali päeval toimusid ka esiliiga ning naiste meistriliiga finaalid. Naiste saalihoki Eesti meistriks tuli Sparta Spordiselts.