Rooba klubi kaotas kolmanda mängu järjest

Robert Rooba
Robert Rooba Autor/allikas: SCANPIX / Sergei Savostyanov/TASS

Eesti jäähokikoondise mängija Robert Rooba koduklubi Tšerepovetsi Severstal kaotas KHL-is koduväljakul Jaroslavli Lokomotivile 1:5 (1:2, 0:2, 0:1).

Jaroslavl viskas esimesel kolmandikul minuti jooksul kaks väravat, aga Tšerepovets suutis kaotusseisu minimaalseks vähendada, sest David Dumbadze tabas arvulisest vähemusest.

Teisel ja kolmandal perioodil viskasid külalised aga veel kokku kolm väravat ja võtsid kindla 5:1 võidu. See oli neile neljas võit viie kohtumise jooksul.

Tšerepovets on kaotanud nüüd kolm mängu järjest: eelnevalt jäädi võõrsil alla Helsingi Jokeritile 1:4 ja Moskva Spartakile 0:2.

Järgmisena mängib Severstal laupäeval võõrsil Moskva Dinamoga, kes oli pikalt läänekonverentsi liider, aga on kaks viimast kohtumist kaotanud ja langenud teiseks.