Heas hoos Kuressaare päästis Narvas lisaminutitel viigipunkti

Jalgpalli Premium liiga pühapäevases viimases kohtumises mängisid Narva Trans ja Kuressaare Kreenholmi staadionil 2:2 viiki.

Külalismeeskond Kuressaare asus mängu 17. minutil Sander Lahe värava järel juhtima, 63. minutil realiseeris Aleksandr Zakarljuka penalti ja 70. minuti Rauno Tutki omavärav viis omakorda ette Transi. Kuressaarele päästis punkti Märten Pajunurmi täpne penalti mängu kolmandal lisaminutil.

Viimasest kuuest mängust neli võitnud ja ühe viigistanud Kuressaare ei suutnud seega tabelis Transiga vahet vähendada, Saaremaa klubil on 24 mänguga 24 punkti ja nende ees kuuendal kohal oleval Narval ühe enampeetud matši juures 29 silma.