Nõmme Kalju võitles kaotusseisust välja ja teenis viigi

Nõmme Kalju
Nõmme Kalju Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR

Premium liiga 26. vooru kohtumises läksid laupäeval vastamisi Nõmme Kalju ja Tallinna JK Legion, kes mängisid 2:2 viiki.

Legion läks kohtumist juba 2. minutil juhtima, kui jala sai valgeks Aleksandr Šapovalov, kes lõi sel hooajal Premium liigas oma üheteistkümnenda värava. Legioni eduseisu suurendas 14. minutil Dušan Bakic ja Legion võitis avapoolaja skooriga 2:0.

Teisel poolajal päästis Nõmme Kalju Igor Subbotin, kes kõigepealt tegi skoori 56. minutil. Subbotin viigistas kohtumise 62. minutil ja kohtumine lõppes tulemusega 2:2.

Nõmme Kalju hoiab Premium liiga tabelis 26 kohtumise järel neljandat kohta, olles kogunud 40 punkti. Legion on Premium liiga tabelis viies, klubil on 35 punkti.

Pühapäeval kohtuvad Premium liiga 26. voorus FC Kuressaare ja Viljandi JK Tulevik ning Tallinna FC Flora ja Tartu JK Tammeka.

FC Kuressaare ja Viljandi JK Tuleviku kohtumisele on võimalik kaasa elada ETV 2 ja ERR-i spordiportaali vahendusel. Ülekanne algab kell 14.50 ja kohtumist kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Lelov.

Toimetaja: Henrik Laever