Tampa Bay Lightning võitis finaalseerias teise järjestikuse mängu

Blake Coleman'i (sinises) sukelduv värav viis Tampa Bay juhtima. Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Jäähoki Stanley karikavõistluste finaalseerias Tampa Bay Lightningu ja Montreal Canadiensi vahel jäi peale Tampa Bay, kes alistas Kanada klubi 3:1 ning asus võiduga finaalseeriat kaks-null juhtima.

Tiitlikaitsja Lightning asus ööl vastu teisipäeva 5:1 võiduga seeriat juhtima ning pikendas ööl vastu neljapäeva enda edu.

Pärast väravateta möödunud esimest kolmandikku jõudis esimesena väravani just tiitlikaitsja, kui perioodi seitsmendal minutil realiseeris värava Anthony Cirelli. Neli minutit hiljem viigistas Nick Suzuki Montreali jaoks mängu, kuid kaks sekundit enne kolmandiku lõppu viis Blake Coleman suurepärase väravaga taas Tampa Bay juhtima. Viimasel kolmandikul lisas tšehh Ondrej Palat tiitlikaitsja jaoks veel ühe värava ning 3:1 seisul mäng ka lõppes.

Stanley karika finaalseeria jätkub reede öösel kell 3 Eesti aja järgi.

Toimetaja: Kristjan Kallaste