Flora jätkas hooaega 5:0 võiduga

{{1618641060000 | amCalendar}}
Foto: Siim Lõvi/ERR

Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premiumi liiga ainsas laupäevases kohtumises koduväljakul Narva JK Transi 5:0.

Rauno Sappinen viis Flora juba kaheksa minutiga 2:0 juhtima, avapoolajal kasvatasid edu ka Henrik Pürg (21. minutil) ja Sergei Zenjov (43.). Lõppseisu vormistas teisel üleminutil Rauno Alliku.

"Et me alguses paar väravat kätte saime, tegi meie jaoks mängu ehk pingevabaks, aga suuri järeldusi ei ole mõtet teha. Narva on kindlasti kvaliteetne meeskond," lausus Flora peatreener Jürgen Henn ERR-ile.

Alles hooaja teise kohtumise pidanud Flora jätkab täiseduga, sest eelmise nädala pühapäeval saadi võõrsil jagu Tartu JK Legionist 2:1. Transile oli see teiseks kaotuseks pärast avakohtumises 1:5 allajäämist Paidele.

"Oli küsimärk, kuidas end käima saame, aga need kaks mängu on näidanud, et ei ole paus nii hullu olnud," jätkas Henn. "Kindlasti kokkumängu ja rütmi on vaja timmida, aga tundub, et stardiks on vorm olnud piisav."

Tabeliseis: 1. Levadia 12 punkti (4 mängust), 2. Paide 10 (4), 3. Trans 8 (6), 4. Tammeka 7 (3), 5. Flora 6 (2), 6. Kalju 6 (4), 7. Legion 5 (6), 8. Tulevik 4 (5), 9. Vaprus 4 (5), 10. Kuressaare 0 (5).

Enne mängu:

Flora alustas Premium liiga hooaega võidukalt, kui eelmise nädala pühapäeval oldi 2:1 üle TJK Legionist.

Seevastu on Narva jõudnud väljakul käia juba viies mängus ning neis teeninud kaks võitu ja kaks viiki. Kogutud kaheksa punkti asetavad piirilinna klubi tabelis Levadia ja Paide järel kolmandaks.

Mängu peakohtunik on Eiko Saar, teda abistavad Sander Saga ja Karolin Kaivoja. Neljas kohtunik on Paul Kask.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: