Islanders lülitas esimese asetusega Flyersi konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

New York Islanders
New York Islanders Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Jäähoki Stanley karikasarjas selgus läinud öösel idakonverentsi teine finalist, kui New York Islanders alistas seeria otsustavas kohtumises Philadelphia Flyersi 4:0.

Islanders asus kohtumist juhtima avakolmandiku 10. minutil, mil skoori avas Scott Mayfield. Neli minutit hiljem kahekordistas New Yorgi meeskond Andy Greene'i tabamusest eduseisus. Teisel kolmandikul tegi Islandersi eest skoori veel Brock Nelson, 4:0 lõppskoori vormistas viimasel kolmandikul Anthony Beauvillier.

Nelja võiduni peetava seeria kokkuvõttes 4:3 võitnud Islanders läheb idakonverentsi finaalis vastamisi teise asetusega Tampa Bay Lightninguga, kes sai mängudega 4:1 jagu Boston Bruinsist. Läänekonverentsi finaalis kohtuvad Vegas Golden Knights ja Dallas Stars.