Lisaaja tabamus viis Dallase seeriat taas juhtima ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Dallas Stars
Dallas Stars Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Jäähoki Stanley karikavõistlustel asus Dallas Stars läänekonverentsi finaali Vegas Golden Knightsi vastu taas juhtima, olles kolmandas kohtumises lisaajal parem 3:2.

Mängu avavärava lõi teise kolmandiku viimasel minutil Dallase mängumees Jamie Oleksiak. Kohtumise viimasel kolmandikul sai näha veel kolme tabamust: esmalt viigistas Shea Theodore Vegase eest seisu, seejärel oli Starsi eest täpne Jamie Benn ning siis viis Mark Stone'i 2:2 viigivärav mängu lisaajale.

Lisaajal tõi Dallasele magusa 3:2 võidu Aleksander Radulov. Texase meeskonna ridades hiilgas terve kohtumise vältel venelasest puurilukk Anton Hubodin, kes tegi koguni 38 tõrjet. Väravavahi töö oli eriti silmapaistev vahetult pärast Vegase 2:2 viigiväravat, mil Golden Knights sooritas 18 pealeviset Starsi nelja vastu.

Nelja võiduni peetava seeria kolmas kohtumine toimub ööl vastu pühapäeva.