Stanley karikas: kuuekordne meister langes konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Boston Bruinsi meeskond langes Stanley karikal konkurentsist
Boston Bruinsi meeskond langes Stanley karikal konkurentsist Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Jäähoki Stanley karikavõistlustel alistas Tampa Bay Lightning läinud öösel Boston Bruinsi tulemusega 3:2. Võiduga tagas meeskond omale koha idakonverentsi finaalis.

Tampa Bayl läks kuuekordse meistri alistamiseks vaja lisaaega. Esmalt asus meeskond teisel kolmandikul juhtima Ondrej Palati väravast, kuid seejärel viigistas David Pastrnak seisu. Järgmisel kolmandikul kordus sama stsenaarium. Esmalt asus Tampa Bay Anthony Cirelli väravast juhtima, kuid David Krejci viigistas taas seisu. Kuuekordse meistri lülitas lõpuks konkurentsist Victor Hedmani lisaajal visatud värav. Idakonverentsi teise finalisti selgitavad New York Islanders ja Philadelphia Flyers.

Colorado Avalanche päästis end läinud ööl aga väljalangemisest, alistades Dallas Starsi tulemusega 6:3. Omavaheliste kohtumiste seeria on endiselt 3:2 Dallase kasuks. Võitjat ootab läänekonverentsi finaalis kas Vegas Golden Knights või Vancouver Canucks.

Tampa Bay - Boston 3:2 (Tampa Bay võitis seeria 4:1)
Colorado - Dallas 6:3 (Dallas juhib seeriat 3:2)