Philadelphia ja Vancouver tagasid endale seitsmenda kohtumise ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Philadelphia Flyers
Philadelphia Flyers Autor/allikas: SCANPIX / USA Today

Jäähoki Stanley karikavõistlustel kaotasid neljapäeval nii Vegas Golden Knights kui ka New York Islanders, mis tähendab, et mõlemas seerias läheb tarvis ka seitsmendat kohtumist.

NY Islanders kaotas idakonverentsi poolfinaali kuuendas mängus Philadelphia Flyersile teisel lisaajal 4:5 (1:2, 3:1, 0:1, 0:1).

Kevin Hayes ja James van Riemsdyk viisid Philadelphia tosina minutiga juhtima, aga avakolmandikul skooris ka Derick Brassard (NY Islanders).

Teisel perioodil õnnestus Islandersil pisut enam kui kolme minutiga pöörata kaotusseis 3:2 eduks. Väravad viskasid Matt Martin ja Anders Lee.

Michael Raffl suutis kümme minutit hiljem viigistada, aga pool minutit enne vaheaega tähendas Mathew Barzali värav taas New Yorgi klubi eduseisu.

Kolmanda perioodil keskel skooris Scott Laughton (Philadelphia), mis viis kohtumise lisaajale. Selle esimene vaatus lahendust ei toonud, teist oli mängitud 15 minutit, kui Ivan Provorovi värav kohtumise saatuse otsustas.

Carter Hart tegi Philadelphia puurisuul 49 tõrjet mis tähistab 22-aastasele väravavahi karjääri parimat tulemust.

Õhtu teine mäng möödus ühepoolsema skooriga. Vancouver Canucks oli vastasest kindlalt 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) üle. Väravad viskasid Jake Virtanen, J.T. Miller, Quinn Hughes ja Bo Horvat.

Ründavam pool oli siiski Las Vegase klubi, sest Thatcher Demko pidi 60 minuti jooksul tegema koguni 48 tõrjet.