Juulist oktoobrini korraldatakse heategevuslik spordisari

Noored Olümpiale stipendiaadid 2018. aastal
Noored Olümpiale stipendiaadid 2018. aastal Autor/allikas: Noored Olümpiale

Heategevuslik spordisari #LeiaEndasVõitja toetab noorte sporditalentide jõudmist 2021. aasta olümpiale.

Sihtasutus Noored Olümpiale kutsub kõiki spordisõpru osalema heategevuslikus võistlusarjas #LeiaEndasVõitja. Võistluse piletitulu läheb stipendiumifondi, mille abil toetatakse üheksa noore sporditalendi ettevalmistust 2021. aasta Tokyo olümpiamängudeks.

Võistlusel on neli etappi, jooks-ratas-jooks-ratas:
Esimene etapp (jooks) toimub 9.-12. juulil.
Teine etapp (rattasõit) toimub 6.-9. augustil.
Kolmas etapp (jooks) toimub 10.-13. septembril.
Neljas etapp (rattasõit) toimub 8.-11. oktoobril. 

Distantsid jooksul: 10 km kepikõnd, 5/10/21.1 km jooks
Distantsid rattasõidul: 15/40/90 km

SA Noored Olümpiale kaasasutaja Paavo Pauklini sõnul on seoses olümpia edasilükkumisega noorsportlased sattunud keerulisse olukorda, sest täiendavaks ettevalmistusaastaks tuleb leida lisavahendeid. Suur osa sportlaste toetustest olid mõeldud tähtajaga kuni 2020. aasta olümpiani ning olümpia edasilükkumist nendes lepingutes ette ei nähtud. Soovime jooksusarjaga koguda 20 000 eurot, millega saame natukenegi meie "tulevaste olümpiavõitjate" ettevalmistuskulude katmist toetada.

Võistlusele saab registreerida SportID keskkonnas. Ühe etapi pilet on 10€ ning seda saab tasuda SportID keskkonnas liikumiskompensatsiooni kontolt.
Lisaks on võimalik osta ka toetaja pilet (50€) või VIP toetaja pilet (100€). Nende piletite ostmise jaoks tuleb kirjutada [email protected] oma nimi, millisele etapile soovid pileti osta ning distants, mida soovid läbida. Toetaja pileti soetajad saavad endale ka valida vinge Noored Olümpiale spordisärgi ning VIP pileti soetajad saavad lisaks särgile ka eksklusiivse Noored Olümpiale stipendiaatide autogrammidega pildi.

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: