Mari-Liis Mõttus tuli cyclo-crossi MM-il 30. kohale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mari-Liis Mõttus
Mari-Liis Mõttus Autor/allikas: Haanja Rattaklubi Facebook

Mari-Liis Mõttus tuli Šveitsis Dübendorfis toimuvatel cyclo-crossi maailmameistrivõistlustel naiste seas 30. kohale, kaotades võitjale ringiga.

Kõik kolm pjedestaalikohta hõivasid Hollandi ratturid: maailmameistriks tuli Ceylin del Carmen Alvarado (45.20), kellele vaid sekundiga kaotas Annemarie Worst. Pronksi teenis Lucinda Brand (+0.10).

Mehed selgitavad maailammeistri pühapäeval. Samuti toimub homme U-23 vanuseklassi naiste sõit, kus lööb kaasa ka Kätlin Kukk.