Wozniacki alustas karjääri eelviimast turniiri ülikindla võiduga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Caroline Wozniacki
Caroline Wozniacki Autor/allikas: AFP/Scanpix

Tänavuste Austraalia lahtiste järel karjääri lõpetav endine maailma esireket Caroline Wozniacki alustas enda eelviimast turniiri Aucklandis väga kindla võiduga, loovutades vaid ühe geimi.

Wozniacki (WTA 39.) läks Uus-Meremaal avaringis vastamisi vabapääsme saanud kohaliku mängija, 22-aastase ülikoolitennisest profitennisesse siirdunud Paige Mary Houriganiga ja võitis vaid 53 minutiga 6:1, 6:0. Hourigan võitis kogu mängu jooksul kõigest 14 punkti Wozniacki 52 vastu.

Aucklandis oli võidukas ka kõrgeimat paigutust omav ameeriklanna Serena Williams (WTA 10.), kes oli 6:3, 6:2 parem läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud itaallanna Camila Giorgist (WTA 99.).

Wozniacki ja Williams osalevad Aucklandis koos ka paarismängus, kus nad esmaspäeval said avaringis kindla võidu jaapanlannade Nao Hibino ja Makoto Ninomiya üle.

Teisena asetatud horvaatlanna Petra Martic (WTA 15.) sai kaks tundi ja 42 minutit kestnud kohtumises 5:7, 6:4, 6:4 jagu 21-aastasest ameeriklannast Usue Maitane Arconadast (WTA 135.), kes sai põhitabelisse n-ö õnneliku kaotajana.

Kolmandana paigutatud 18-aastane ameeriklanna Amanda Anisimova (WTA 25.) alustas uut hooaega 6:3, 6:4 võiduga ukrainlanna Kateryna Kozlova (WTA 89.) üle.