Sabalenka võitis teist aastat järjest Wuhani turniiri ({{commentsTotal}})

Arina Sabalenka
Arina Sabalenka Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hiinas Wuhanis lõppenud kõrgetasemelisel WTA tenniseturniiril võidutses teist aastat järjest valgevenelanna Arina Sabalenka.

Maailma edetabelis 14. kohal paiknev Sabalenka alistas tund ja 55 minutit kestnud finaalis ameeriklanna Alison Riske'i (WTA 35.) 6:3, 3:6, 6:1.

Avasetis läks Sabalenka 5:1 juhtima, murdes kahel korral Riske'i servi. Ameeriklanna võitis seejärel küll kaks geimi, kuid setivõidu teenis tiitlikaitsja.

Matši teine sett algas tasavägiselt ja esimese nelja geimi järel oli seis viigis, kuid siis võitis Riske kolm geimi järjest, murdes korras ka Sabalenka servi.

Otsustavas kolmandas setis pani Sabalenka oma paremuse võimsalt maksma, kui murdis kahel korral vastase servi ja võitis viis geimi järjest ning kokkuvõttes seti 6:1.

Sabalenka servis matši jooksul koguni 18 ässa, tehes seejuures ka neli topeltviga. Riske'i vastavad numbrid olid kaks ja neli.

Mullu alistas Sabalenka Wuhani turniiri finaalis Eesti esireketi Anett Kontaveidi, kellest oli parem 6:3, 6:3.