Ukrainlannade poolfinaal jääb Wuhanis nägemata ({{commentsTotal}})

Alison Riske
Alison Riske Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hiinas Wuhanis jätkuval kõrgetasemelisel WTA tenniseturniiril langesid neljapäeval konkurentsist Ukraina tennisistid Elina Svitolina ja Dajana Jastremska, kaotades vastavalt Alison Riske'ile ja Petra Kvitovale.

Kolmanda asetusega Svitolina jäi maailma edetabelis 35. tabelireal paiknevale ameeriklannale tund ja 25 minutit kestnud matšis alla 1:6, 3:6.

Avasetis tuli kolmel korral serviõiguse kaotanud Svitolina ainus geimivõit viiendas geimis. Teises setis läks ukrainlanna küll 2:1 juhtima, kuid kaotas siis neli järjestikust geimi ja jäi kokkuvõttes vastasele kindlalt alla.

19-aastane Dajana Jastremska, kes alistas kaheksandikfinaalis teise asetusega Karolina Pliškova, jäi viienda asetusega Petra Kvitovale alla 2:6, 4:6. Kvitoval kulus maailma 27. reketi alistamiseks tund ja 13. minutit.

Võidukad Riske ja Kvitova lähevad poolfinaalis omavahel vastamisi, teises poolfinaalis mängivad Ashleigh Barty ja Arina Sabalenka. Barty alistas veerandfinaalis Petra Martici 7:6 (6), 3:6, 6:3, Sabalenka oli parem Elena Rõbakinast 6:3, 1:6, 6:1.