Üksikmängus võistlustulle naasnud Murray alustas kaotusega ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Andy Murray
Andy Murray Autor/allikas: AFP/Scanpix

Endine maailma esireket ja kolmekordne suure slämmi turniirivõitja Andy Murray pidas esmaspäeval oma esimese üksikmängu matši pärast jaanuarikuist puusaoperatsiooni, kui kaotas kõrgetasemelisel Cincinnati ATP turniiril Richard Gasquet'le 4:6, 4:6.

Vabapääsmega osalema pääsenud 32-aastane Murray (ATP 324.) jäi endast aasta vanema Gasquet (ATP 56.) vastu avasetis kiirelt 0:2 kaotusseisu, ent suutis siis võita kolm geimi järjest ning haarata 3:2 edu. Prantsusmaa tennisist Gasquet vastas seejärel aga ise kolme järjestikuse geimivõiduga ning võitis kokkuvõttes ka seti.

Ka matši teine sett algas sarnaselt, kui Gasquet võitis kaks esimest geimi, ent seekord ei suutnud Murray kaotusseisust enam välja tulla. Britt vähendas küll neljal korral kaotusseisu ühele geimile, kuid seti ja seeläbi ka matši võitis Gasquet.

Gasquet servis tund ja 38 minutit kestnud matši jooksul neli ässa ja tegi kuus topeltviga, Murray vastavad numbrid oli neli ja kolm.

Richard Gasquet kohtub Cincinnati turniiri teises ringis neljanda asetusega austerlase Dominic Thiemiga.