Eesti U-17 jalgpallikoondis alistas Balti turniiril Läti eakaaslased ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti U-17 noormeeste jalgpallikoondis
Eesti U-17 noormeeste jalgpallikoondis Autor/allikas: Jana Pipar/EJL

Eesti U-17 jalgpallikoondis võõrustas Balti turniiri kohtumisel Võrus Läti koondist, keda võideti tulemusega 2:1.

Eesti asus mängu juhtima kohe avapoolajal, kui esmalt skooris Aleksandr Šapovalov 35. ja seejärel 41. minutil. Vastaste ainsa värava lõi 80. minutil Artjoms Puzirevskis.

Tartus peetud kohtumisel alistas Soome koondis Leedu eakaaslased 7:1.

Balti turniiri võitis kaks võitu ja ühe viigi kirja saanud Soome koondis. Eesti sai nelja punktiga teise ja Läti sama paljude silmadega kolmanda koha. Leedu jäi ühe punktiga viimasele positsioonile.