St. Louis toibus karmist kaotusest ja viigistas taas NHL-i finaalseeria ({{commentsTotal}})

St. Louis Blues
St. Louis Blues Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Stanley karikavõistluste neljanda mängu võitis St. Louis Blues, viigistades finaalseeria Boston Bruinsi vastu kaks-kahele.

Blues läks kohtumist juhtima juba 43. sekundil, kui värava viskas Ryan O'Reilly. Charlie Coyle vastas kolmandiku keskel viigiväravaga, vaid kaks minutit hiljem viis Vladimir Tarassenko Bluesi taas ette.

Brandon Carlo teise kolmandiku värav tõi tabloole veel korra viigiseisu, aga O'Reilly ja Brayden Schenni väravad viimase kümne minuti jooksul tagasid Bluesile 4:2 võidu.

Kaks päeva varem toimunud mängus jäi Blues koduväljakul Bruinsile alla koguni 2:7. "Käes on play-off'ide aeg. Sellised mängud tuleb kiirelt ära unustada," rääkis ESPN-ile Bluesi ründaja Oskar Sunqvist. "Vahet ei ole, kas kaotad 1:10 või 1:2. Kaotus on kaotus. Vaja on uuesti keskenduda ja seda me ka tegime."

Finaalseeria naaseb 7. juunil Bostonisse.