Boston Bruins kurvastas St. Louise publikut seitsme väravaga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Boston Bruins
Boston Bruins Autor/allikas: AP/Scanpix

Boston Bruins alistas Stanley karikafinaalis võõrsil St. Louis Bluesi 7:2 (3:0, 2:1, 2:1) ja asus nelja võiduni peetavat seeriat kaks-üks juhtima.

Boston viskas end turvalisse eduseisu juba avakolmandikul, kui skoori tegid Patrice Bergeron, Charlie Coyle ja Sean Kuraly. Kohe teise perioodi algul realiseeris David Pastrnak arvulise ülekaalu seisuks 4:0.

Kuigi Ivan Barbašev avas kolmandiku keskel ka St. Louise väravatearve, siiv vaid minut hiljem viskas Torey Krug külaliste viienda tabamuse. Colton Parayko (St. Louis) väravale viimasel perioodil vastasid Bruinsi poolelt 23 sekundi sees veel Noel Acciari ja Marcus Johansson.

Mängu kõige resultatiivseim oli Bruinsi kaitsemängija Krug, kes lisaks visatud väravale kogus ka kolm tulemuslikku söötu.

Seeria neljas kohtumine peetakse teisipäeval samuti St. Louises.