Kaotusseisust välja tulnud Bruins alustas Stanley karikafinaali võidukalt ({{commentsTotal}})

Stanley karikafinaal: Boston - St. Louis
Stanley karikafinaal: Boston - St. Louis Autor/allikas: USA Today Sports/Scanpix

Jäähoki Stanley karikavõistluste finaalseeria avamängus alistas Boston Bruins kodusaalis St. Louis Bluesi 4:2.

Pea poolesajandilise vaheaja järel Stanley karikafinaalis mängiva St. Louise jaoks sai kohtumine unelmate alguse, kui Brayden Schenni ja Vladimir Tarasenko väravad külalised 2:0 juhtima viisid.

Ent eduseis jõudis kesta vaid kümmekond minutit, sest teise kolmandiku lõpuks tõid Connor Cliftoni ja Charlie McAvoy tabamused tabloole 2:2 viiginumbrid. Viimasel kolmandikul viskas Boston veel kaks väravat, kui 4:2 lõppskoori vormistasid Sean Kuraly ja Brad Marchand.

Nelja võiduni peetav seeria jätkub kolmapäeval, kui kaks meeskonda mängivad taas Bostonis.