Flora lõi tabeli punasel laternal puuri täis ({{commentsTotal}})

Herol Riiberg lõi Kalevile kaks väravat
Herol Riiberg lõi Kalevile kaks väravat Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Jalgpalli Premium liiga üheksandas voorus alistas tabeliliider Tallinna FC Flora kindlalt liigatabeli punase laterna meeskonna Tallinna Kalevi 6:0.

Tallinna Kalev jäi juba esimese pooltunniga 0:3 kaotusseisu, kui võrku sahistasid Märten Kuusik, Herol Riiberg ja Erik Sorga. Gert Kamsi värav viis võõrustajad vaheajale 4:0 eduseisus. Teisel poolajal said jala valgeks Frank Liivak ja enda mängu teise tabamuse löönud Riiberg.

Tartus võõrustas kohalik Tammeka Sepa kunstmuruväljakul FC Kuressaaret ning kohtumine lõppes 1:1 viigiga. Sander Kapper viis tartlased juba kuuendal minutil juhtima, aga Maarek Suursaare tabamus avapoolaja keskel viigistas seisu.

Seni vaid võite tunnistanud Flora jätkab 27 punktiga kindlalt liidrikohal, edestas ühe mängu vähem pidanud Levadiat kuue silmaga. FC Kuressaare on üheksa punktiga kuues, punkti vähem kogunud Tammeka on seitsmes. Kümnendal real paiknev Kalev on kogunud neli silma.