Flora alistas tabelitippude põnevusheitluses Levadia ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1556437140000 | amCalendar}}

Jalgpalli Premium liiga kaheksandas voorus alistas Tallinna FC Flora tulises Tallinna derbis FCI Levadia 2:1, tõustes sellega liigatabeli ainuliidriks.

Kohtumist alustas paremini Flora, kui Vlasi Sinjavski viis meeskonna juba 12. minutil juhtima. FCI Levadia suutis seisu viigistada 67. minutil, kui kaks minutit pärast vahetusmeeste pingilt mängu sekkumist sahistas võrku Mark Oliver Roosnupp. Vaid loetud minutid hiljem oli initsiatiivi haaranud Levadial ka suurepärane võimalus juhtima minna, kuid Joao Morelli ei suutnud realiseerida penaltit. Itaallase suure eksimuse järel Flora mäng paranes ja surve kandis vilja 82. minutil, kui Konstantin Vassiljevi nurgalöögist skooris Erik Sorga, kelle hooaja seitsmes tabamus osutus ühtlasi ka võiduväravaks.

Järjekordsed võidupunktid noppinud Tallinna Flora jätkab kaotuseta, olles võitnud kõik kaheksa seni peetud Meistriliiga mängu. 24 silma kogunud Flora edestab teisel kohal paiknevat Levadiat kolme silmaga, kolmandal tabelireal paiknev Paide, kes mängis pühapäeval 2:2 viiki Viljandiga, jääb maha kümne punktiga.

Tabeliseis: 1. Tallinna FC Flora (24 punkti), 2. Tallinna FCI Levadia (21), 3. Paide Linnameeskond (14), 4. Narva Trans (12), 5. Nõmme Kalju (12), 6. FC Kuressaare (12), 7. Tartu Tammeka (7), 8. Viljandi Tulevik (5), 9. Maardu Linnameeskond (5), 10. Tallinna Kalev (4)

Toimetaja: ERR Sport