Levadia lõi Viljandile viis, Tallinna Kalev sai esimese võidu ({{commentsTotal}})

Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Koduses jalgpalli meistriliigas alistas Tallinna FCI Levadia kuuendas voorus koduväljakul Viljandi JK Tuleviku 5:2, JK Tallinna Kalev võitis kodus Maardu Linnameeskonda 2:0.

Viljandi Tulevik lõi pealinnas Levadiale esimesena värava 13. minutil, kui täpne oli Rainer Peips. Kuus minutit hiljem viigistas seisu omavärava löönud Alex Roosalu. Poolajapausile läks Levadia 3:1 juhtimisel, sest 23. Ja 35. minutil sahistasid võrku Nikita Andrejev ja Joao Neto Morelli. Teisel mänguajal oli resultatiivne Kaimar Saag ning Viljandi tuli Levadiale punkti lähemale. Neljanda ja viienda värava lõid Viljandi Tuleviku väravasse aga taas Andrejev ja penaltist Jevgeni Budnik.

Tallinna Kalevi eest sahistasid võrku esimesel poolajal Reinhard Reimaa ja Kevin Rääbis. Teine poolaeg möödus väravateta ja nii teenis Tallinna Kalev hooaja esimese võidu 168 inimesega kodupubliku ees.

Edetabelis hoiab liidripositsiooni Levadia 18 punktiga. Järgneb Tallinna FC Flora, kes kuuendas voorus kohtub JK Narva Transiga ning kolmas on Paide Linnameeskond. Punkte on meeskondadel vastavalt 15 ja kümme. Maardu Linnameeskond on kaheksandal positsioonil nelja ja Tallinna Kalev kümnendal kohal kolme punktiga.