Võidukalt jätkav Nõmme Kalju alistas Tartu Tammeka ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1555223940000 | amCalendar}}

Jalgpalli Premium liiga kuuenda vooru kohtumises alistas tiitlikaitsja Nõmme Kalju Hiiu staadionil Tartu Tammeka 2:0.

Kalju läks kohtumist juhtima juba neljandal minutil, kui jala sai valgeks eelmise hooaja parim väravakütt Liliu. Brasiilia ründaja oli täpne ka teisel poolajal, kui kahekordistas 72. minutil võõrustajate eduseisu ning aitas Kaljule tuua kõik kolm punkti.

Hooaega rabedalt alustanud Kalju on nüüd võitnud kaks kohtumist järjest, eelmisel nädalal oldi 3:2 paremad Viljandi Tulevikust. Järgmisena võõrustab kümne punktiga neljandal kohal paiknev Kalju tabeli viimast meeskonda Tallinna Kalevit.

Neli punkti kogunud Tartu Tammeka jätkab seitsmendal kohal ning mängib järgmisena Narva Transiga.

Enne mängu:

Viimati kohtusid meeskonnad oktoobri lõpus ning leppisid Hiiu staadionil 2:2 viigiga. Viimase kümne kohtumise jooksul ei ole Tartu Tammeka suutnud Nõmme Kaljut kordagi võita, viigiga on mäng lõpetatud kahel korral. Tänavu on tiitlikaitsjal õnnestunud võita kaks kohtumist, kaks on kaotatud ning ühel korral on mängitud viiki. Tartu Tammekal on võite üks, kaotusi kolm ja viike üks.

Nõmme Kalju treener Sergei Frantsev: "Viimases mängus Levadia vastu näitas Tartu Tammeka, et suudab lüüa väravaid ka tippudele. Tegemist on väga ohtliku vastasega. Mängime kodus ja eesmärk on kolm punkti!"

Nõmme Kalju mängija Kaspar Paur: "Võit Viljandist võetud ning nüüd järgmine mäng pühapäeval kodus, Tartu Tammekaga. Lähme heade emotsiooni ja distsiplineeritult mängima, eesmärgiga ainult võit ja kolm punkti. Ootame kõiki fänne ja huvilisi vaatama!"

Tartu Tammeka treener Kaido Koppel: "Mida raskem on lahing, seda magusam on võit."

Tartu Tammeka mängija Sander Kappr: "Albert Einstein on öelnud: "Elu on nagu jalgratas — selleks, et tasakaalu hoida, tuleb edasi liikuda." Meil on rasked mängud selja taga ja sama rasked tulemas. Et püsida kindlalt sadulas, peame unustama eelmiste mängude tulemused ja otse ning sirgjooneliselt edasi liikuma."

Toimetaja: ERR Sport