Kaia Kanepi murdis Miamis põhiturniirile ({{commentsTotal}})

{{1553095980000 | amCalendar}}
Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

Eesti teine reket Kaia Kanepi (WTA 89.) pääses Miamis toimuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril põhitabelisse. Eestlanna alistas otsustavas mängus ungarlanna Timea Babosi (WTA 105.) 6:3, 6:4.

Kanepi alustas mängu hästi, murdes kahel korral vastase pallingu ja asudes juhtima 4:0. Kuigi kaheksandas geimis murdis Babos ühe tagasi, vormistas eestlanna järgnevas setivõidu.

Teises setis asus Kanepi samuti kindlalt 4:1 ette, aga kaotas siis oma servigeimi ja järgmise geimi 40:0 eduseisult. Järgnevalt mängis ta aga kindlamalt ja lõpetas kohtumise teiselt matšpallilt.

Esimeses ringis oli Kanepi saanud jagu hispanlannast Paula Badosa Gibertist (WTA 130.) 6:3, 6:3.

Põhiturniiri avaringis ootab Kanepit ameeriklanna Alison Riske (WTA 45.). Minevikus on nad vastamisi olnud kahel korral, aga aastate eest: 2013. aastal Wimbledonis jäi peale Kanepi, aasta hiljem Madridis Riske.

Otse põhitabelisse jõudnud Anett Kontaveit (WTA 19.) alustab turniiri teisest ringist.