Kontaveit sai Indian Wellsis jagu olümpiavõitjast ({{commentsTotal}})

Anett Kontaveit
Anett Kontaveit Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

Anett Kontaveit (WTA 21.) alistas Indian Wellsi tenniseturniiril Rio de Janeiro olümpiavõitja Monica Puigi (WTA 58.) 6:3, 7:6 (7:4) ja pääses edasi kolmandasse ringi. Matš kestis tunni ja 37 minutit.

Kontaveit kaotas kohe esimese seti alguses oma servigeimi, aga murdis siis kaks korda tagasi ja oli lähedal ka kolmandale. Setivõidu vormistas ta siiski sellele järgnevas geimis.

Teises setis läks eestlanna kohe murdega ette, aga lasi Puigil viigistada 4:4. Veel korra murdis ta seisuks 6:5, aga andis kohe seejärel ka oma pallingu ära ja oodata tuli kiiret lõppmängu.

Seal asus Kontaveit juhtima 2:0, 4:1 ja 5:3 ning võitis lõpuks 7:4.