Blue Jackets alistas väravasajus Rangersi, Tampa Bay sai üllatuskaotuse ({{commentsTotal}})

Columbus Blue Jackets
Columbus Blue Jackets Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas Columbus Blue Jackets põnevuskohtumises New York Rangersi 7:5.

Rangers läks võõrsil peetud kohtumist küll viiendal minutil 1:0 juhtima, kuid vaid neli minutit hiljem leiti end 1:2 kaotusseiust. Chris Kreider viigistas avakolmandiku lõpus seisu 2:2-le, aga sellest enamat New Yorgi klubi ei suutnud. Teisel kolmandikul viskas Blue Jackets kolm ning viimasel kolmandikul kaks väravat ning kuigi külalised suutsid kahel korral kaotusseisu ühele väravale vähendada, ei suutnud New York võõrustajate võitu enam väärata.

Üllatuskaotuse sai kirja idakonverentsi liider Tampa Bay, kes pidi võõrsil tunnistama New York Islandersi 5:1 paremust. Võõrustajad läksid esimese viie minutiga 3:0 ette ning teise kolmandiku alguses saavutati juba 4:0 eduseis. Tampa Bay auvärava viskas Ryan McDonagh.

Columbus – NY Rangers 7:5
Winnipeg – Anaheim 4:3 la.
NY Islanders – Tampa Bay 5:1
Vancouver – Florida 5:1
Calgary – Arizona 7:1