VIDEO | Läänekonverentsi 12. meeskond üllatas Washington Capitalsi ({{commentsTotal}})

Washington Capitalsi väravavaht Pheonix Copley (1) ja St. Louis Bluesi mängija Jordan Nolan (71) Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

Jäähokiliigas NHL teenis teise järjestiku kaotuse Washington Capitals, kes koduväljakul pidi tunnistama St. Louis Bluesi paremust tulemusega 4:1.

Washington Capitals asus kohtumist juhtima esimesel mänguajal, kui kaheksandal minutil oli täpne Aleksander Ovetškin. Venelase jaoks oli tegemist 640 väravaga, mis tähendab, et NHL-i skoorijate pingereas tõusis ta Dave Andreychukiga jagama 14. kohta.

Seejärel pööras Louis Blues kohtumise teisel kolmandikul enda kasuks, kui viskas kolm väravat. Täpsed olid Ivan Barbashev, Vince Dunn ja David Perron. Viimasel mänguajal vormistas meeskonnale 4:1 võidu Vladimir Tarasenko. Bluesi väravavaht Jake Allen kaitses edukalt 28 väravakatset.

Capitalsi eest tegi ajalugu Ovetškini kõrval ka kaitsja Brooks Orpik, kes on nüüd karjääri jooksul pidanud 1000 NHL-i kohtumist.

St. Louis Bluesi jaoks oli tegemist 24 kaotuse kõrval 20. võiduga (44 p). Washington Capitals hoiab idakonverentsi edetabelis teist kohta 59 punktiga (27 võitu, 18 kaotust). 13 silma kaugusele jääb Tampa Bay Lightning.

New Jersey Devils - Chicago Blackhawks 8:5
Philadelphia Flyers - Minnesota Wild 7:4
Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche 3:6
Washington Capitals - St. Louis Blues 1:4
Boston Bruins - Montreal Canadiens 2:3 (la)
Edmonton Oilers - Buffalo Sabres 7:2