VIDEO | Karlssoni kübaratrikk aitas Sharksi kodujääl võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Erik Karlsson (65)
Erik Karlsson (65) Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

Jäähokiliigas NHL sai San Jose Sharks kodujääl jagu Los Angeles Kingsist tulemusega 3:1. Erik Karlsson andis kohtumise jooksul kolm resultatiivset söötu ning pikendas sellega oma seeria 13 järjestikusele kohtumisele.

San Jose Sharks läks kohtumist juhtima avakolmandikul, kui 18. minutil skooris soomlane Joonas Donskoi. Los Angeles Kings viigistas seisu teise mänguaja neljandal minutil, kui täpne oli Anze Kopitar. Sharki võiduväravad viskasid Tomas Hertl ja viimasel minutil litri tühja väravasse toimetanud Joe Thornton. Karlssonist sai ühtlasi üks kuuest kaitsjast, kes on resultatiivse söödu andnud 13 või enamal kohtumisel.

Philadelphia Flyers - St. Louis Blues 0:3
Toronto Maple Leafs - Nashville Predators 0:4
Montreal Canadiens - Minnesota Wild 0:1
Chicago Blackhawks - Calgary Flames 3:4
San Jose Sharks - Los Angeles Kings 3:1