Tour de Ski naiste vabatehnikasõidus said otsustavaks 0,3 sekundit ({{commentsTotal}})

Ingvild Flugstad Östberg, Natalja Neprjajeva, Anastassija Sedova
Ingvild Flugstad Östberg, Natalja Neprjajeva, Anastassija Sedova Autor/allikas: Imago/Scanpix

Itaalias Toblachis jätkuval Tour de Ski suusatuuril võidutses naiste 10 km vabatehnikasõidus venelanna Natalja Neprjajeva.

Numbri alt 58 rajale läinud Neprjajeva näitas parimat aega juba viie kilomeetri järel, edestades lähimat jälitajat Ingvild Flugstad Östbergi (Norra) 4,5 sekundiga. 23-aastane venelanna võitis lõppkokkuvõttes ajaga 23.19,9, olles sellega teise koha saanud Östbergist parem vaid 0,3 sekundiga.

Kolmandale kohale tuli venelanna Anastassija Sedova (+10,9), esimesena jäi poodiumilt välja soomlanna Krista Pärmäkoski (+17,4). Laupäeval peetud Tour de Ski avaetapi võitnud Stina Nilsson (Rootsi) kaotas võitjale 1.50,9 ja sai 39. koha.