VIDEO | Vanameister Ovetškin viskas teist mängu järjest kübaratriki ({{commentsTotal}})

Aleksandr Ovetškin
Aleksandr Ovetškin Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas tiitlikaitsja Washington Capitals läinud öösel peetud põnevuskohtumises Carolina Hurricanesi karistusvisete järel 6:5.

Jordan Martinook viis Carolina juba kohtumise 47. sekundil 1:0 ette, ent Aleksandr Ovetškin viigistas kolm minutit hiljem seisu. Avakolmandiku võitsid sellegipoolest võõrustajad, sest Sebastian Aho tabamus viis Carolina vaheajale 2:1 eduseisus.

Teisel kolmandikul sai alguse suurem väravasadu, kui võrku sahistati koguni viiel korral. Sebastian Aho ja Teuvo Teravaineni tabamused viisid Hurricanesi 4:1 juhtima, kuid seejärel said oma mängu käima ka külalised. Väravad Tom Wilsonilt, Aleksandr Ovetškinilt ja Travis Boydilt viigistasid seisu 4:4-le.

Viimasel kolmandikul viskas oma kohtumise kolmanda värava Aleksandr Ovetškin, kes vormistas endale sellega teist mängu järjest kübaratriki. Paraku ei piisanud sellest mängu võitmiseks, sest Justin Williamsi 5:5 viigivärav viis mängu lisaajale.

Lisaajale järgnenud karistusvisetes olid Capitalsi eest täpsed Nicklas Backström ja Jakub Vrana, tuues sellega Washingtonile olulise 6:5 võidu.

Capitals hoiab idakonverentsis 41 punktiga neljandat kohta. Liider Tampa Bay'l on 51 silma.

Aleksandr Ovetškin on NHL-i käesoleva hooaja resultatiivseim mängija, olles visanud juba 28 väravat. Teist kohta hoidev Patrik Laine on visanud 23 väravat.

New Jersey – Las Vegas 5:4 la.
New York – Arizona 3:4 la.
Pittsburgh – Boston 5:3
Carolina – Washington 5:6 kv.
Detroit – Ottawa 2:4
St. Louis – Colorado 4:3 la.
Chicago – Winnipeg 3:4 la.
Edmonton – Philadelphia 4:1