VIDEO | Delia aitas hooaja debüütmängus Chicago kolmanda võiduni järjest ({{commentsTotal}})

Collin Delia tõrjus oma hooaja debüütmängus 35 väravakatset
Collin Delia tõrjus oma hooaja debüütmängus 35 väravakatset Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas Chicago Blackhawks läinud ööl võõrsil Colorado Avalanche tulemusega 2:1. Oluline roll oli võidumängus kanda väravavahil Collin Delial, kes tegi Chicago vastu hooaja debüütmängu.

Delia kaitses väravas 35 tõrjet ning tagas sellega oma hooaja debüütmängus Chicago Blackhawkile 2:1 võidu. "See on hea tunne," ütles Delia mängujärgselt. "Natukene konarlik, aga üldiselt väga hea mäng. Ma tundsin, et ma oleks saanud mõnes kohas mängu paremini kontrollida ja veidi paremini mängida, aga mõnikord tuleb võidelda ka ja seda ma tegingi."

Blackhawks läks kohtumist juhtima esimesel kolmandikul, kui üheksandal mänguminutil oli täpne Alex DeBrincat. Teise mänguaja alguses viigistas seisu J.T. Compher. Võiduvärava viskas otsustava kolmandiku teisel minutil Artem Anisimov.

"Meil oli palju võimalusi, mida me ei suutnud realiseerida," kommenteeris kaotusmängu Avalanche'i ründaja Mikko Rantanen, kes juhib NHL-i hooaja edetabelit 58 punktiga. Viimases seitsmes mängus ei ole soomlane aga punktilisa teeninud. "Ma arvan, et täna oli üks nendest päevadest, kus mäng lihtsalt ei sujunud."

Läänekonverentsis hoiab Colorado Avalanche 44 punktiga neljandat kohta. Chicago Blackhawks jätkab 12. tabelireal 32 silmaga.

New Jersey Devils - Ottawa Senators 5:2
Washington Capitals - Buffalo Sabres 2:1
Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks 1:2