VIDEO | Eicheli nelja punkti mäng tõi Sabresile tähtsa võidu ({{commentsTotal}})

Jack Eichel
Jack Eichel Autor/allikas: USA TODAY Sports / Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas Buffalo Sabres läinud ööl võõrsil Boston Bruinsi tulemusega 4:2.

Sabres läks kohtumist juhtima teise mänguaja alguses, kui neljandal minutil viskas värava Jeff Skinner. Kaks minutit hiljem viigistas seisu Steven Kampfer, kes lõpetas täpse tabamusega oma 47-mängulise põua. Viimati skooris mängija mullu 13. märtsil. Otsustava kolmandiku kuuendal minutil viis Sabresi uuesti juhtima Jack Eichel, kuid Bruinsi eest viigistas 14. mänguminutil taas seisu Torey Krug. Sabresile tõi võidu Skinneri värav 17 minutil ning resultatiivne sööt Eichelile, kes skooris vastaste tühja väravasse 25 sekundit enne lõpuvile.

"Alati on hea tulla koju mängima, sest siin on kaasa elamas pere ja paljud sõbrad," ütles Eichel, kes on pärit Lynnfieldist Massachusettsist. "See on vägev, et me suutsime meeskonnana hästi mängida. Laupäeva õhtul ei tulnud meie mäng välja nii nagu me tahtsime (kaotati Washington Capitalsile), aga vähem kui 24 tundi hiljem võita on tore."

Eichel on teeninud punkti kuuest järjestikusest mängust (üheksa väravat ja neli resultatiivset söötu) ning samaga on hakkama saanud Skinner, kellel on kirjas neli väravat ja kolm resultatiivset söötu. Sabres jätkab idakonverentsis teisel kohal 45 punktiga. Esimest kohta hoiab Tampa Bay Lightning 52 silmaga.

Boston Bruins - Buffalo Sabres 2:4
Chicago Blackhawks - San Jose Sharks 3:7
Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning 5:4 (la)
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers 4:2
Carolina Hurricanes - Arizona Coyotes 3:0
St. Louis Blues - Calgary Flames 2:7
New York Rangers - Vegas Golden Knights 3:4 (la)