Johannson ja Steaua lükkasid karikakaitsja auti ({{commentsTotal}})

Martin Johannson
Martin Johannson Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti CSA Steaua alistas Rumeenia karikavõistluste kaheksandikfinaalis Constanta AHC Dobrogea Sudi 27:24 (13:13).

Karikakaitsja Constanta läks Bukarestis toimunud kohtumist 5:0 juhtima ja väljakuperemeestel kulus skoori avamiseks kaheksa minutit. Seejärel tegid võõrustajad 6:0 vahespurdi ning poolaja keskel juhtis Steaua 6:5. Puhkama mindi küll viigiseisul, kuid teist poolaega alustas Steaua 3:0 vahespurdiga. Külalised seadsid tabloole viigi 17:17 ja pääsesid veel ette 23:22, aga veidi hiljem oli tablool viik 24:24. Lõpus tegutses kindlamalt Steaua, kes võttis 3:0 spurdi toel kolmetabamuselise võidu, vahendab Käsipall24.ee.

Johannson väravaid ei visanud, kuid eestlane teenis kollase kaardi ja ühe kaheminutilise karistuse.