Tiitlikaitsja peatas Rooba koduklubi võidumarsi ({{commentsTotal}})

Jürgen Rooba
Jürgen Rooba Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti käsipallikoondise paremääre Jürgen Rooba koduklubi Karlskrona HIF kaotas Rootsi meistrivõistlustel omal väljakul Kristianstadi IFK-le 27:36 (13:18).

Võõrustajad pääsesid küll kuue minutiga 4:1 juhtima, kuid viis minutit hiljem oli tablool viik 6:6. Viimast korda oli Karlskrona ees 7:6, kuid siis viskas tiitlikaitsja kolm vastuseta väravat. Võõrustajad seadsid veel jalule viigi 9:9, aga Kristianstad läks ette 16:10, võitis poolaja viie ning kogu kohtumise üheksa tabamusega. Rooba viskas ühe värava, kirjutab Käsipall24.ee.

Eelmisest kuuest kohtumisest viis võitnud ja ühe kaotanud Karlskrona on 15 mängust teenitud 12 punktiga kümnes. Kohtumise vähem pidanud Kristianstad hoiab 22 silmaga liidrikohta.