Avamängus Federeri alistanud Nishikori võitis Andersoni vastu ühe geimi ({{commentsTotal}})

Kei Nishikori
Kei Nishikori Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Londonis jätkuval meeste tennise ATP finaalturniiril alistas lõuna-aafriklane Kevin Anderson (ATP 6.) mõned minutid üle tunni kestnud kohtumises jaapanlase Kei Nishikori (ATP 9.) koguni 6:0, 6:1.

Avamängus turniiri kuuekordset võitjat Roger Federeri (ATP 3.) üllatanud Nishikori võitis Andersoni vastu 29 punkti, tal polnud kohtumise jooksul ühtegi murdepalli. Anderson aga realiseeris 12 murdevõimalusest viis.

Anderson ja Nishikori olid vastamisi ka hiljutisel Pariisi Mastersil ja siis jäi Nishikori peale 6:4, 6:4.

Esimest korda aastalõputurniiril mängiv Anderson alistas Lleyton Hewitti nime kandva alagrupi esimeses mängus austerlase Dominic Thiemi (ATP 8.).

Kui õhtuses mängus alistab Thiem Federeri või võidab Federer kohtumise kolmes setis, saab Andersonist esimene Aafrika tennisist, kes ATP finaalturniiril poolfinaali jõudnud.