Toronto jätkas võõrsil võidukalt ({{commentsTotal}})

John Tavares viskas hooaja seitsmenda värava.
John Tavares viskas hooaja seitsmenda värava. Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL pole Toronto Maple Leafs tänavusel hooajal võõrsil veel kordagi kaotanud, viies järjestikune võit võõral väljakul tuli Winnipegis, kus sealne Jets alistati 4:2.

Teise perioodi järel juhtis Maple Leafs Kasperi Kapaneni, Tyler Ennise ja Nazem Kadri väravatest 3:0, kuid viimase kolmandiku alguses viskas Jets pooleteise minutiga kaks väravat ja vähendas vahe minimaalseks. Lõppseisu vormistas mõned minutit hiljem John Tavares, kellele see oli hooaja seitsmes värav.

Stanley karika mullune finalist Vegas Golden Knights jäi kodujääl karistusvisete järel 2:3 alla Vancouver Canucksile, võiduviske tegi Markus Granlund.

NY Islanders – Florida 2:3 la.
Winnipeg – Toronto 2:4
Colorado – Tampa Bay 0:1
Las Vegas – Vancouver 2:3 kv.