VIDEO | Flyers ja Panthers viskasid ühe kolmandikuga seitse väravat ({{commentsTotal}})

Philadelphia Flyers
Philadelphia Flyers Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL peeti läinud öösel kaheksa kohtumist, millest väravaterohkeimaks osutus Philadelphia Flyersi ja Florida Panthersi vaheline mäng.

Kui avakolmandikul visati vaid üks värav, mille autoriks oli Panthersi mängumees Frank Vatrano, siis kohtumise teisel kolmandikul sai alguse suurem väravasadu, mille käigus leidis litter tee ühe või teise meeskonna võrku koguni seitsmel korral.

Tabamused Wayne Simmondsilt, Jordan Wealilt ja Claude Giroux'lt viisid kodumeeskonna 3:1 ette, kuid Panthersi avavärava autor Vatrano vähendas  seejärel kaotusseisu ühele väravale. Kolm minutit hiljem olid aga taaskord aktsioonis Simmonds ja Giroux, kes viisid Flyersi 5:2 juhtima. Vaid pool minutit hiljem tegi Florida poolelt skoori Mike Hoffman.

Viimasel kolmandikul Flyers enam väravasoont ei leidnud ning Panthersi mängumeeste Jevgeni Dadonovi ning Aleksander Barkovi tabamused viisid kohtumise üleajale. Viigiliselt lõppenud üleajale järgnenud karistusvisetes oli paremaks osapooleks Flyers, kui skoori tegid Jakub Voracek ja Jordan Weal. Panthersi poolelt sai küll tabamuse kirja Aleksander Barkov, kuid külalised pidid sellegipoolest leppima 5:6 kaotusega.