VIDEO | Panthers teenis penaltiseeriast hooaja esimese võidu ({{commentsTotal}})

Võidurõõmus Florida Panthersi meeskond
Võidurõõmus Florida Panthersi meeskond Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas läinud ööl Florida Panthers penaltiseeriast Washington Capitalsi 6:5.

Esimese veernadi järel juhtis Panthers seisuga 4:1, kuid Washington viigistas seejärel teisel kolmandikul seisu 4:4-le. Minut enne veerandaja lõppu oli täpne Jonathan Huberdeau, kes viis Panthersi viimase kolmandiku eel ühepunktilisse eduseisu. Panthersil oli võit peaaegu käega katsuda, kuid Nicklas Backstorm tõi Capitalsi mängu tagasi kaks minutit enne kohtumise lõppu. Lisaajal ühtegi väravat ei löödud.

Penaltiseerias eksisid Capitalsi eest Aleksander Ovetškin ja Backstorm ning sellega teenis hooaja esimese võidu Panthers.

"See on tõeline kergendus," ütles Huberdeau. "Me oleme olnud võidule iga mäng väga lähedal ja nüüd me saime selle lõpuks kätte. Ootame oma järgmist võitu juba homme õhtul." Tuleval ööl kohtub Florida Panthers kodus Detroit Red Wingsiga.

Dallas Stars – Minnesota Wild 1:3
Calgary Flames – Nashville Predators 3:5