Kovaltšuk viskas viieaastase vahe järel NHL-is värava ({{commentsTotal}})

Ilja Kovaltšuk kaaslastega väravat tähistamas.
Ilja Kovaltšuk kaaslastega väravat tähistamas. Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL viskas venelane Ilja Kovaltšuk enam kui viieaastase vaheaja järel värava, kuid tema koduklubi Los Angeles Kings pidi siiski võõrsil tunnistama Winnipeg Jetsi 2:1 paremust.

Kovaltšuk viis Kingsi esimesel perioodil juhtima. Viimati sai ta NHL-is värava kirja 1993 päeva tagasi – 25. aprillil 2013. Vahepeal ta küll lahkus NHL-ist ja liitus kodumaal Peterburi SKA-ga, kuid tänavu suvel otsustas ta Los Angeles Kingsi ridades NHL-i naasta.

35-aastase venelase rõõmupidu jäi aga sel korral üsna üürikeseks, kuna veidi enam kui neli minutit hiljem viskas Mark Scheifele viigivärava ja teisel perioodil tegi Kyle Connor seisuks 2:1.

"Eelistan võitmist väravatele," tõdes Kingsi särgis esimese värava visanud Kovaltšuk. "Püüame järgmises mängus paremad olla."

Philadelphia – San Jose 2:8
Carolina – Vancouver 5:3
Columbus – Colorado 5:2
Nashville – Calgary 0:3
Winnipeg – Los Angeles 2:1
Dallas – Toronto 4:7