Tammeka alistanud Flora otsustas mängu saatuse juba avapoolajaga ({{commentsTotal}})

{{1528873140000 | amCalendar}}
Madis Vihmann
Madis Vihmann Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Jalgpalli Premium liiga 18. voorus alistas Tallinna FC Flora võõrsilmängus Tartu Tammeka 3:0.

Külaliste kõik kolm väravat löödi avapoolajal. 12. minutil viis Zakaria Beglarišvili Flora 1:0 juhtima ning 15 minutit hiljem kahekordistas Madis Vihmanni nurgalöögi järel tallinlaste eduseisu. Kohtumise kolmanda ja ühtlasi viimase tabamuse eest hoolitses taaskord keskkaitsja Vihmann, kui suunas Beglarišvili trahvilöögist antud söödu tartlaste väravasse. Kohtumise lõpuminutitel jäi Tammeka veel ühemehelisse vähemusse, kui Kevin Anderson teenis teise kollase kaardi ning oli sunnitud väljakult lahkuma.

18 mänguga 22 punkti kogunud Tartu Tammeka jätkab liigatabelis viiendal tabelireal, olgugi, et tartlaste viimane Premium liiga võit jääb aprilli, mil koduväljakul alistati Pärnu Vaprus. Hooaja 13. võidu noppinud Tallinna Flora tõusis liigatabelis 42 punktiga teisele kohale, möödudes suurrivaal Tallinna FCI Levadiast. Liidrina jätkab 44 silma kogunud Nõmme Kalju.

Tabeliseis: 1. Nõmme Kalju, 44 punkti 2. Tallinna Flora 42, 3. Tallinna FCI Levadia 41, 4. Narva Trans 35, 5. Tartu Tammeka 22, 6. Paide Linnameeskond 20, 7. Tallinna Kalev 14, 8. FC Kuressaare 14, 9. Viljandi Tulevik 12, 10. Pärnu Vaprus 7.

Toimetaja: ERR Sport