Kuressaare üllatas Levadiat, võidukad olid veel Narva Trans ja Paide ({{commentsTotal}})

FC Infonet - FC Kuressaare
FC Infonet - FC Kuressaare Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Jalgpalli koduses Premium liiga 18. voorus mängis FC Kuressaare kodus 1:1 viiki Tallinna FCI Levadiaga, Pärnu Vaprus kaotas 4:0 JK Narva Transile ja Paide Linnameeskond sai 1:0 jagu JK Tallinna Kalevist.

Kuressaare linnastaadionil peetud kohtumise esimene poolaeg lõppes seisuga 0:0. Teisel poolajal viis Levadia 1:0 juhtima Roman Debelko, ent kolm minuti hiljem vastasid saarlased viigiväravaga. Sander Laht sahistas võrku 51. mänguminutil.
Ühe viigipunktiga jätkab Levadia teisel tabelireal 12 võidu, viie viigi ja ühe kaotusega. Liidrist Nõmme Kaljust jääb meeskond maha kolme punktiga.

Kuressaare jätkab kaheksandal positsioonil nelja võidu, kahe viigi ja 12 kaotusega.

Pärnu Vaprusele koduõuel aga sõnaõigust ei antud. Juba kaheksandal mänguminutil viis Viktor Plotnikov Narva Transi 1:0 juhtima. Esimese poolaja teise tabamuse lõi 20. minutil Dande Roger David Leverock. Pikalt seisuga 2:0 mängitud kohtumises vormistasid lõpuks 4:0 võiduskoori 73. ja 79. minutil täpsed olnud David Leverock ja Arseni Kovaltšuk.

Narva Trans on edetabeli neljandal kohal kümne võidu, viie viigi ja kolme kaotusega. Pärnu Vaprus on viimasel, kümnendal kohal ühe võidu, nelja viigi ja 13 kaotusega.

Paide Linnameeskond sai kodus jagu JK Tallinna Kalevist. Mängu ainus värav löödi neljandal mänguminutil, kui võrku sahistas Henri Hanson. Paide ja Tallinn jätkavad tabelis vastavalt kuuendal ja seitsmendal kohal.