Nõmme Kalju alistas väravatesajuga Viljandi Tuleviku ning jätkab kaotuseta ({{commentsTotal}})

Jalgpalli Premium liiga: FC Flora - Nõmme Kalju
Jalgpalli Premium liiga: FC Flora - Nõmme Kalju Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Jalgpalli Premium liiga 18. voorus alistas Nõmme Kalju FC 8:2 Viljandi JK Tuleviku ja jätkab tabeliliidrina.

Viljandlastel õnnestus mängu Nõmme vastu juhtima minna teisel mänguminutil, kui Martin Allik võrku sahistas. Eduseisu ei suudetud aga pikalt hoida, sest viis minutit hiljem viigistas seisu Igor Subbotin. Kaks minutit hiljem jäi Viljandi Tulevik juba 2:1 kaotusseisu, sest võrku sahistas Maximiliano Achille Ugge. Väravatesajul ei tulnud aga lõppu, sest enne esimese poolaja lõppu olid täpsed veel Nõmme Kalju mängijad Sergey Tumasyan ja Ellinton Antonio Costa Morais.

Teisel poolajal võtsid viljandlased end kokku ning 51. mänguminutil viis Kristen Kähr seisu 4:2-le. Nõmme Kalju aga jätkas väravate löömisega ning viljandlastele enam sõnaõigust jätta ei tahtnud. Peale Subbotini, Rimo Unti, Costa Moraisi ja Aleksandr Volkovi väravaid lõpetati mäng seisuga 8:2.

Kolme võidupunktiga jätkabNõmme Kalju tabeliliidrina 44 kogutud punktiga. Meeskonnal on 13 võitu, viis viiki ja null kaotust. Viljandi Tulevik jätkab üheksandal kohal kolme võidu, kolme viigi ja 12 kaotusega.