Capitals haaras Stanley karika finaalseerias eduseisu ({{commentsTotal}})

Washington Capitals väravat tähistamas.
Washington Capitals väravat tähistamas. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jäähoki Stanley karikavõistluste finaalseerias haaras Washington Capitals kaks-üks eduseisu, kui läinud öösel alistati Vegas Golden Knights koduväljakul 3:1.

Võõrustajad asusid kohtumist juhtima teise kolmandiku algul, kui John Carlsoni söödu järel tegi skoori Aleksandr Ovetškin. Kümme minutit hiljem kahekordistas Jevgeni Kuznetsov Capitalsi eduseisu, kui viskas Jay Beagle'i söödust seisuks 2:0. Viimasel kolmandikul vähendas Vegase Tomas Nosek küll kaotusseisu minimaalseks, kuid Devant Smith-Pelly 3:1 tabamus kuus minutit enne kohtumise lõppu kindlustas Washingtoni seeria teise võidu.

Nelja võiduni peetav finaalseeria jätkub viiendal juunil Washingtonis.