Nadal alistas vihma tõttu edasi lükkunud avamängus itaallase ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Rafael Nadal
Rafael Nadal Autor/allikas: CHRISTOPHE SAIDI / SIPA / Scanpix

Rafael Nadal alustas oma 11. Prantsusmaa lahtiste tiitli püüdmist võidukalt itaallase Simone Bolelli (ATP 129.) vastu. Vihma tõttu edasi lükatud mängu tulemuseks oli lõpuks 6:4, 6:3, 7(11):6(9).

Teisipäeval jätkati pooleli jäänud mängu kolmanda setiga. Kui esimesed kaks oli Nadal suutnud lõpuks enda kasuks pöörata, siis kolmandas jäi ta kohe geimidega 3:0 taha. Järgnenud 6:3 kaotusseisu suutis Nadal lõpuks ikkagi 7(11):6(9) geimivõiduks vormistada.

Teises ringis kohtub Nadal argentiinlase Guido Pellaga, kes võitis esimeses ringis Joao Sousat (ATP 49.) seisuga 6:2, 6:3, 6:4.